Child Control 2012

İnternet takip ve filtreleme yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 19.4 MB
  • Version 12.426
  • Dil İngilizce
  • Firma Salfeld
Çocuklarınız bilgisayar başına oturduğunda artık tedirgin olmanıza gerek yok. Bırakın rahatça internette gezinsinler. Artık çocuklarınızı bilgisayar başındayken takip etmenize gerek kalmadı, sizin yerinize bunu Child Control gerçekleştirmekte!
Çocuklarınız bilgisayar başına oturduğunda artık tedirgin olmanıza gerek yok. Bırakın rahatça internette gezinsinler. 

Artık çocuklarınızı bilgisayar başındayken takip etmenize gerek kalmadı, sizin yerinize bunu Child Control gerçekleştirmekte!

Child Control sayesinde bilgisayarınıza uyguladığınız filtreleme ile anahtar kelime filtreleri uygulayabilir, otomatik olarak bilgisayarı kapatabilir ve daha bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Program ile zaman kısıtlaması yaptığınızda ayarlanan süre içerisinde bilgisayar kapanır ve tekrar açılmasını önler. Bunların yanı sıra bilgisayarda çalışmasını istemediğiniz programları engelleyebilirsiniz. Aynı işlemi internet kullanımı sırasında da uygulayabilirsiniz. İstenmeyen site isimlerini anahtar kelime olarak kullanarak çocukların internet kullanımını da kısıtlayabilirsiniz. Bu şekilde yaparak bilgisayar kontrolü tamamen sizin elinizde olacaktır. 
Daha Fazla Göster
Child Control 2012 indir